2016 saudymas

VU komandos narės. Asmeninio archyvo nuotrauka

Lapkričio 18 dieną Kaune vykusiame Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionate Vilniaus universiteto komanda vėl buvo nenugalima ir  tapo Aukštųjų mokyklų čempionato nugalėtoja.

Universiteto komandai atstovavo keturios sportininkės.

Pistoleto rungtyje: Jekaterina Ždanova (Ekonomikos f., absolventė) –  asmeninėje įskaitoje  užėmusi 1 vietą; Justina Ramanauskaitė (Kauno humanitarinis f.) – asmeninėje įskaitoje iškovojusi 2 vietą ir Inga Šildiajevaitė (Istorijos f.) – likusi 4 vietoje.

Šautuvo rungtyje varžėsi Svetlana Klimova (Kauno humanitarinis f.) – asmeninėje įskaitoje laimėjusi 1 vietą.

Vilniaus universiteto (VU) komanda surinko 62 įskaitinius taškus ir aplenkė antroje vietoje likusį Lietuvos sporto universitetą (LSU) bei trečios vietos laimėtoją - Aleksandro Stulginskio universitetą (ASU).