lc1rez merginos tinklinis red

VU merginų tinklinio komanda. Asmeninio archyvo nuotrauka

Savaitgalį startavo Lietuvos moterų tinklinio čempionatas, kuriame 2016/2017 m.m. sezone dalyvauja 9 komandos.

Šeštadienį, lapkričio 19 dieną, VU Sveikatos ir sporto centre vykusiose varžybose rezultatu 3:1 VU tinklininkės įveikė Lietuvos jaunių rinktinę, o sekmadienį rezultatu 3:0 laimėjo prieš LSU tinklininkes.

Šiomis pergalėmis VU komanda iškovojo pimuosius 4 taškus turnyrinėje lentelėje.

Ketvirtadienį, lapkričio 24 dieną, 20.30 val., VU Sveikatos ir sporto centre (Saulėtekio al. 2) Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) čempionato varžybose VU sportininkės susitinka su VGTU komanda, šeštadienį (lapkričio 26 d.) išvykoje žais prieš Gargždus, o sekmadienį (lapkričio 27 d.) Šalčininkuose susitiks su „Fortūna" komandos atstovėmis.