RT plaukimas 2016

Šių metų lapkričio 24 dieną Lazdynų baseine vyko tarpfakultetinės Rektoriaus taurės plaukimo varžybos. Studentai varžėsi keturiose skirtingose plaukimo rungtyse ir komandinėje estafetėje.

Komandinėje estafetės rungtyje įtikinamą pergalę iškovojo Ekonomikos fakulteto studentai, surinkę net 52 taškus, antrą vietą užėmė Medicinos fakulteto studentai, o trečią - Fizikos fakulteto studentai.

50 m laisvu stiliumi rungtyje merginų tarpe aukso medalį iškovojo Vitalija Radzevičiūtė (EF), vaikinų tarpe čempionu tapo plaukikas Povilas Strazdas (TF).

50 m peteliške tarp merginų nugalėjo Justina Dilkaitė (MF), vaikinų gretose triumfavo Artūras Štura (EF).

50 m krūtine čempione tapo Dovilė Urbonaitė (MF), o čempiono titulu džiaugėsi Rokas Mockevičius (EF).

50 m nugara plaukime nugalėjo Gintarė Raulinavičiūtė (EF) ir Merūnas Švelginas (EF).

Varžybų rezultatai