Sidebar

DSC 0332

Ekonomikos fakulteto krepšininkų komanda

Šeštadienį, gruodžio 10 dieną, įvyko tarpfakultetinių Rektoriaus taurės vaikinų krepšinio varžybų finalinės rungtynės. Kovoje dėl trečios vietos susitiko Matematikos ir informatikos bei Fizikos fakultetų studentai. Geriau rungtynes pradėjo būsimieji fizikai, tačiau antrajame kėlinyje MIF atstovai rezultatą išlygino ir iki varžybų pabaigos rungtynės vyko taškas į tašką. Paskutines rungtynių minutes užtikrinčiau sužaidę fizikai rungtynes laimėjo rezultatu 66:58. Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė V. Vosylius – 21 taškas, po 12 taškų įmetė E. Rinkevičius ir Ž. Bautronis.  Pralaimėjusių komandoje 22 taškus pelnė L. Šyvis, 12 taškų pridėjo A. Stropus.

DSC 0295

Didžiajame finale, kaip ir praėjusiais metais, kovėsi Ekonomikos ir Teisės fakultetų studentų komandos. Ne pačios stipriausios sudėties rungtyniavę 2015 metų čempionai teisininkai rimčiau pasipriešinti varžovams nesugebėjo ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 90:47. Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė M. Dong – 19, 16 taškų pridėjo D. Palšis. Teisininkų gretose po 8 taškus pelnė K. Davidonis, A. Košuba ir P. Urbonas.

Iš įsimintiniausių ir atkakliausių viso turnyro varžybų norėtųsi paminėti rungtynes dėl 5-6 vietų, kur susitiko Filosifijos ir Chemijos fakultetų studentai. Rungtynes laimėjo filosofai, tačiau sirgalių gausa ir komandos palaikymu lygių neturėjo chemikai.  Tarp palaikymo komandos buvo ir buvęs Chemijos fakulteto dekanas, o dabar mokslo reikalų prodekanas - prof. Habil. Dr. Aivaras Kareiva, po rungtynių studentus pradžiuginęs dovanomis.