P.Gura

Paulius Gūra

Sekmadienį, gruodžio 11 dieną, Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės varžybų antrasis etapas.

Šiame etape puikiai pasirodė Vilniaus universiteto stalo tenisininkai, Filosofijos fakulteto studentė Ingrida Preidžiūtė ir Teisės fakultete studijuojantis Paulius Gūra.

Moterų grupėje I. Preidžiūtė pusfinalyje 3:2 įveikė Lietuvos čempionato prizininkę Ugnę Baskutytę ir pateko į varžybų finalą. Finalinėje kovoje sportininkė 1:3 pralaimėjo pajėgiai baltarusei I.Lorčenko ir užėmė antrą vietą.

Vyrų kategorijoje Paulius Gūra iki ketvirtfinalio nukeliavo be didesnio pasipriešinimo. Varžybų ketvirtfinalyje sportininkas 1:3 pralaimėjo vėliau varžybų nugalėtoju tapusiam Matui Vilkui ir kovojo dėl trečios vietos. Šiame susitikime po atkaklios kovos rezultatu 3:2 P.Gūra įveikė Beną Skirmantą ir LSTA taurės etape užėmė trečią vietą.