Milda Valciukaite

Milda Valčiukaitė. Nuotraukos šaltinis: Lietuvos studentų sporto asociacija

Antradienį, gruodžio 13 dieną, Kaune iškilmingai pagerbti Lietuvos universitetų studentai, 2016-aisiais metais garsinę Lietuvą pergalėmis.

Geriausiųjų studentų sąraše antroji vieta atiteko Komunikacijos fakulteto studentei Mildai Valčiukaitei, kuri 2016 metų Rio olimpinėse žaidynėse poroje su Donata Vištartaite pelnė bronzos apdovanojimus. Ekonomikos fakulteto studentė lengvaatletė Airinė Palšytė nominuota devintoje vietoje.

Geriausiu studentų lygos sportininku išrinktas Istorijos fakulteto studentas, futbolininkas Gailius Lansbergas.

Geriausias studentų tinklinio lygos žaidėjas - Ekonomikos fakulteto studentas, paplūdimio tinklinio rinktinės narys Artūr Vasiljev.

Geriausiųjų studentų sportininkų sąrašo viršuje atsidūrė Saulius Ritter ir Mindaugas Griškonis, kurie olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalius. S.Ritter studijuoja Lietuvos edukologijos universitete, o M.Griškonis – Mykolo Romerio universitete.