Sidebar

krepsinis merginu 15 16 maz copy copyPirmadienį, sausio 23 d., Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų grupės čempionate savo krepšinio aikštėje VU krepšininkės įtikinamai nugalėjo praėjusių metų bronzos medalių laimėtojas - Klaipėdos universiteto atstoves. VU merginos pergalę šventė rezultatu 78:67 (17:17, 22:12, 21:16, 18:22). Jau prieš didžiąją pertrauką įgijusios dviženklę persvarą 39:29, trečiajame kėlinyje mūsų krepšininkės pirmavo net 20-ies taškų skirtumu - 58:38.

Vilniaus universiteto komandoje rezultatyviausiai žaidė Laurita Jurčiūtė, pelniusi 31 tašką. Laura Juškaitė įmetė 13 taškų, Justina Kraujūnaitė - 11, o Ieva Savickaitė - 10 taškų.