tinklinis

Augant studentų norui žaisti tinklinį, Vilniaus universiteto merginų rinktinė vasario 25 dieną startavo su dar viena šaunia idėja – tarpfakultetiniu tinklinio turnyru. Šių varžybų tikslas buvo suvienyti tinklinį žaidžiančius studentus, perkeliant laisvalaikio praleidimo būdą į varžybų lygmenį.

Iš viso į kovą stojo šešios komandos iš skirtingų VU fakultetų (Fizikos, Matematikos ir informatikos, Ekonomikos, Medicinos fakultetų, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto ir Gamtos mokslų centro). Du fakultetai subūrė net po dvi komandas (galime daryti išvadą, jog FF ir MIF šį sportą mėgsta labiausiai), todėl varžybose sėkmingai startavo 8 komandos.

Varžybose buvo žaidžiama dviejų minusų sistema. Dėl kiekvienos fakulteto komandos atkaklumo ir pastangų pasirodyti kuo geriau, turnyras buvo įtraukiantis ir įdomus. Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko TSPMI ir FF komandos, kur savo jėgomis pasitikėję ir tikrą užsidegimą parodę TSPMI studentai šventė pergalę. Saulėtą varžybų dieną vainikavo finalas tarp FF ir EF komandų. Abi pusės atidavė paskutiniąsias jėgas, tačiau EF stipriu komandiškumo jausmu ir bendromis jėgomis išplėšė pergalę.

Sveikiname visas dalyvavusias komandas bei prizininkus. Žavimės studentų aktyvumu ir noru sportuoti. Tikimės, jog noras neišblės ir sulauksime dar daugiau susidomėjimo ateityje vyksiančiais turnyrais. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie tinklinio populiarinimo studentų tarpe!

Daugiau turnyro nuotraukų galite rasti ČIA