Kuomet sekmadienį daugelis ilsėjosi, Vilniaus Universiteto imtynininkai ryžtingai kovojo dėl prizinių vietų Vilniaus miesto sambo čempionate ir pelnė net 8 prizines vietas!

Čempionu tapo ir aukso medaliu pasipuošė Rokas Cvirka (-74 kg), vicečempionais tapo Manvydas Sokolovas (-82 kg), Gantas Cibas (-100 kg), Jonas Paukštis (+100 kg). Trečiąsias vietas iškovojo Justė Sadauskaitė (-60 kg), Lukas Tutkus (-68 kg), Mindaugas Skirgaila (-82 kg) ir Eglė Kungytė (+80 kg).

Taip pat galime pasidžiaugti Eimantu Tukačiausku, kuris dėl traumos varžytis su kitais sportininkais negalėjo, tačiau sėkmingai teisėjavo šiose varžybose!