basketball wallpaper 25

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupėje į geriausiųjų ekipų ketvertuką pateko ir Vilniaus universitetas (9 pergalės ir 4 pralaimėjimai). Nors ir paskutiniame reguliariojo čempionato ture VU patirtų pralaimėjimą, vis vien liktų trečioje grupės pozicijoje.

Prieš paskutiniame reguliariojo čempionato ture VU namuose rezultatu 87:54 palaužė Vilniaus kolegijos (VK) ekipą (rungtynių protokolas).

Kovo 8 d. laukia paskutinės turo rungtynės su praėjusio sezono LSKL II vaikinų grupės čempione - Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komanda.

Šaltinis: www.lskl.lt