DSC 0753

Vakar VU Sveikatos ir sporto centro Čiurlionio g. salėje susirinko stipriausi universiteto studentai pasitikrinti savo jėgas ir pakilnoti 24 kg sveriančius svarsčius. Vaikinų tarpe atletai varžėsi keturiose svorio kategorijose ir tokiu būdu išsiaiškino, kurie galiūnai š. m. kovo 8 d. individualioje įskaitoje atstovaus Vilniaus universiteto komandą Lietuvos universitetų čempionate.

Svorio kat. iki 70 kg I-ąją vietą be didžiulių pastangų laimėjo Ekonomikos fakulteto studentas Dovydas Rokas. II-oji vieta atiteko Filologijos fakulteto studentui Modestui Talačkai, o III-oji - Matematikos ir informatikos fakulteto pirmakursiui Mindaugui Ranauskui.

Svorio kat. iki 80 kg auksas žibėjo ant Justino Minkevičiaus kaklo (MIF), sidabrą iškovojo Filosofijos fakulteto antrakursis Martynas Martinkėnas, bronzą - Gamtos mokslų fakulteto studentas Ruslanas Sindikevičius.

Svorio kat. iki 90 kg užtikrintai nugalėjo ilgametis VU rinktinės narys, Medicinos fakulteto studentas Giedrius Vaitukaitis. II-ąja vieta džiaugėsi Ekonomikos fakulteto pirmakursis Eimantas Semėnas, o III-oji  vieta atiteko Algirdui Pilveliui (MF).

Galiausiai, svorio kat. virš 90 kg čempionu tapo Mindaugas Jaras (MIF), antrasis liko taip pat MIF antrakursis Rimvydas Mačiulis, o bronzos medaliu pasipuošė MF penktakursis Gabrielius Rauckis.

Šių metų varžybos ypatingos tuo, jog pirmą kartą galiūnų tarpe buvo galima išvysti ir galiūnę - tai Chemijos fakulteto studentė Rūta Šalkauskaitė, kuri tapo nugalėtoja, pasiekusi asmeninį rekordą, keliant 16 kg sveriantį svarstį.

Komandinėje įskaitoje šiais metais nepralenkiami buvo MIF studentai,  antroji vieta atiteko EF komandai, trečioji - MF stipruoliams.

Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir prizais, o Mindaugas Jaras, Giedrius Vaitukaitis ir Eimantas Semėnas atitinkamai gavo jų bei VU futbolo komandos trenerio Rimanto Turskio įsteigtus prizus.