E Kurausko foto 6

Vakar pas Vilniaus universiteto rektorių prof. Artūrą Žukauską viešėjo Ekonomikos fakulteto studentė Airinė Palšytė, kuri praėjusį savaitgalį tapo 2017 m. Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempione. Iš Belgrado šuolininkė grįžo su aukso medaliu, atspindinčiu aukščiausią čempionato rezultatą ir kartu Lietuvos rekordą – peršokta 2,01 m kartelė.

A. Palšytės pasiekimais džiaugėsi ne tik VU rektorius, bet ir Ekonomikos fakulteto prodekanas prof. Lionius Gaižauskas, VU Sveikatos ir sporto centro direktorė doc. Ramunė Žilinskienė.

Artimiausiuose VU studentės ir Lietuvos rekordininkės planuose – rugpjūtį Londone vyksiantis pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, taip pat pasaulio vasaros universiada, kuri šiemet bus surengta Taipėjuje (Taivanas). 2020 m. sportininkė keliaus į Tokijo vasaros olimpines žaidynes.

VU atstovai linkėjo lengvaatletei sėkmės ne tik svarbiausiuose sporto renginiuose, bet ir magistrantūros studijose. A. Palšytė savo ruožtu esamiems ir būsimiems studentams palinkėjo savo svajonių siekti VU.

Lengvaatletė universitetui padovanojo Serbijos sostinėje vykusio čempionato vardinį dalyvio numerį.

Susitikimo akimirkos